Best Western Premier Hotel City Center we Wrocławiu

Wrocław to niezwykłe miasto, mogące pochwalić się wielusetletnią historią, niezwykłymi zabytkami czy też mnogością eventów kulturalnych. Nie tylko samo miasto, ale też region są przesiąknięte różnorodnymi elementami kulturowego dziedzictwa państw ościennych, które kiedyś toczyły ze sobą bój o te ziemie. Warto zatem zawitać do Wrocławia i bliżej przejrzeć się tutejszej kulturze oraz historii. W poszukiwaniu odpowiedniego noclegu najlepiej udać się do hotelu należącego do marki Best Western – Premier Hotel City Center.

Best Western Premier Hotel City Center we Wrocławiu

Premier Hotel City Center, który znajduje się obok wrocławskiego dworca kolejowego, dysponuje 64 klimatyzowany i komfortowo urządzonymi pokojami, w których znajdują się m.in.: telewizor, telefon, mini-barek oraz bezpłatnym Internetem.
Ten nowoczesny hotel przypomina hotele wypoczynkowe znajdujące się w kurortach Morza Śródziemnego. Dysponuje on rozbudowaną salę fitness, w której znajdziemy strefę maszyn, wolnych ciężarów i mini strefa cardio oraz strefę spa z saunami i różnymi rodzajami zabiegów. Hotel Premier Hotel City Center stanowi doskonałą bazę wypadkową do zwiedzania starówki, bowiem praktycznie znajduje się tuż obok niej.
Poza tym do supozycji gości oddano doskonałą restaurację Ale Gwarno!, w której poza kuchnią polską serwowane są też potrawy kuchni międzynarodowej. Hotele sieci Best Western szczycą się doskonałym zapleczem konferencyjnym i w tym przypadku jest dokładnie tak samo. Znajdują się tu bowiem dwie duże i nowocześnie wyposażone sale konferencyjno -multimedialne.

Best Western Premier Hotel City Center we Wrocławiu

Premier Hotel City Center we Wrocławiu z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy chcą poznać kulturę i historię tego miasta, począwszy od wspominanej starówki, poprzez budynki sakralne znajdujące się na tzw. Ostrowie Tumskim, po bogate zbiory sztuki gotyckiej, znajdujące się w Muzeum Narodowym. Jest on doskonale usytuowany, a do tego posiada wyjątkowo komfortowe pokoje, które sprzyjają wypoczynkowi i relaksacji.

Leave a Comment