Czas jest krótki, zaś końcowy efekt długi.

Manicure hybrydowy jest coraz to bardziej popularny. Z pewnością zawdzięcza to niesamowitej wytrzymałości a także pięknemu wyglądowi. W przeciwieństwie do zwykłego lakieru, opisywana hybryda jest bardzo odporna różne uszkodzenia oraz nie odpryskuje. Nasze paznokcie będą wyglądały na zadbane a także zdrowe nawet do dwóch- trzech tyg.. Czym jest paznokcie Kraków centrum?

 

Jest to niezwykłe połączenie normalnego lakieru oraz specjalnego żele do robienia manicure. Możemy go wykonać w fachowym studiu albo we swoim mieszkania. Jednak do własnoręcznego zrobienia paznokci hybrydowych, niezbędny będzie na pewno zakup kilku rzeczy, takowych jak przykładowo baza do hybrydy, jej kolor, nawierzchniowa hybryda czy lampa UV. Nie jest to z pewnością duży wydatek, a zakupione rzeczy starczą nam na długi czas i będziemy umieli wykonywać sobie we własnym zakresie hybrydy. W momencie kiedy już zaznajomimy się bardzo dobrze z sposobem wykonywania hybrydy, całkowity proces może zajmował do parunastu min.. Czas jest krótki, a efekt długi. Zdejmowanie hybrydy nie jest trudne. Starczy spiłować warstwę nawierzchniową paznokcia, na którym jest położona hybryda. Potem moczymy wacik w specjalnym preparacie , który jest na bazie acetonu, przykładamy do całej płytki paznokcia, na której znajduje się lakier a następnie obwijamy folią aluminiową. Po 15 minutach musisz zobaczyć, czy hybryda zaczyna schodzić. Jeżeli tak, ostrożnie pozbywamy się lakieru pilnikiem lub patyczkiem drewnianym. Jeżeli nie, przykładamy ponownie wacik na parę minut.

 

Po tym zabiegu, dobrze jestużyć specjalnych odżywek, , które pomagają utrzymać dobrą formę płytki paznokcia. Warto być świadomym, iż jeżeli nasze płytki paznokciowe są chore, uszkodzone albo osłabione, nie powinniśmy kłaść na nie hybrydy, ponieważ to może bardziej je uszkodzić.

Leave a Comment