Fasadowe żaluzje a także fasadowe rolety to innowacyjne osłony okienne.

Fasadowe żaluzje i rolety fasadowe to niewiarygodnie innowacyjne oraz dodatkowo gustowne osłony na okna, które to są zawsze mocowane na zewnątrz budynków. Żaluzje i rolety mają niezwykle prostą a ponadto lekką budowę, i dzięki temu odnalazły powszechne zastosowanie w bardzo wielu budynkach architektonicznych, które to mają wiele przeszkleń.

Ważne zalety żaluzji fasadowych

Rolety fasadowe od jakiegoś czasu cieszą się na naszym rynku dużym zainteresowaniem wśród tysięcy klientów, którzy to nade wszystko doceniają nowoczesność oraz wygodę a także komfort. I nic dziwnego, ponieważ te produkty posiadają pełno zalet. Fasadowe żaluzje umieją świetnie chronić każde wnętrze mieszkania przed zbyt dużym słońcem a ponadto znacząco zmniejszają hałas pochodzący z zewnątrz. Jeżeli są one zamocowane na wielkogabarytowych, szklanych budynkach to wtedy pełnią funkcję izolatora, który zapewnia prawidłowy rozkład temp. w każdym pokoju oraz dodatkowo świetnie wspomaga działanie klimatyzacji.

Z czego zbudowane są fasadowe żaluzje?

Jednym z najistotniejszych części tych żaluzji są poziome lamele przygotowane w całości z lekkiego aluminium. Te produkty są powszechnie dostępne na rynku w wielu kształtach. Przekrój poprzeczny lameli posiada często kształt litery: Z, S, albo C. Za to szerokość żaluzji fasadowych wynosi 65 mm-90 mm, w zależności od modelu żaluzji. Żaluzje montowane na zewnątrz są w większości pokrywane bardzo dobrej jakości lakierami, które wyróżniają się ogromną wytrzymałością na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Ponadto te żaluzje charakteryzują się wyższą wytrzymałością na różne uszkodzenia mechaniczne. Różnorodna oferta żaluzji powoduje, że z pewnością każdy z nas ma szansę wybrać produkt , który będzie doskonale pasował do jego mieszkania.

Leave a Comment