Istnieją indywidualne sposoby sterowania żaluzjami.

By zabezpieczyć dom nie potrzeba wiele, przy tym trzeba spełnić wszelkie wymagania oraz zachować oryginalny design, a także ochronę przed promieniowaniem UV (słonecznym). Wszystko jest teraz dla nas dostępne, zachowując swój szczególny rodzaj wnętrza. Dobrze jest zdecydować się na żaluzje drewniane, bo to dzięki nim mamy pewność, iż wszystkie okna są zabezpieczone, a wygląd od wewnętrznej strony zachowany oraz dopasowany również do tynku mieszkania a oprócz tego obiektu mieszkalnego od strony zewnętrznej.

Żaluzje wewnętrzne są najnowszym rodzajem zabezpieczania wnętrza naszych domów i mieszkań przed ciekawością nieznajomych i słońcem. Warto również pomyśleć o wewnętrznych żaluzjach, które także są drewniane. Wykonane z naturalnych tworzyw, tj włókna drewna dęby lub lipy. Rozmiary lamelek wykonywane na wymiar danego okna, standardowe wynoszą pięćdziesiąt mm. W chwili obecnej dostępny najnowocześniejszy system odpowiadający za stabilizację żaluzji, tak zwany PerfectFix, który można ewentualnie dodać do kupionych żaluzji. Aktualnie żaluzje drewniane sterowane są tak ażeby zabezpieczyć je przed małymi dziećmi (Child Safety), dzięki temu posiadamy gwarancję, iż istnieje możliwość ustawiać je modalnie, nie martwiąc się, iż dzieci dostaną się do mechanizmu.

 

Istnieją indywidualne sposoby sterowania stronami żaluzji. W chwili obecnej dostępne są 3 możliwości montażu: na ścianie, we wnęce okna albo na skrzydle okna. Taśma materiału jest dostępna w różnych kolorach. Do tego dekoracyjna, dostępna w wielu różnych wariantach rozmiarowych a także barwy drewniana blenda.

Leave a Comment