Każda buteleczka perfum ukrywa historię.

Jednym z najbardziej ekskluzywnych podarunków, którymi możemy w łatwy sposób pokazać jak mężczyzna jest nam bliski i w jakim stopniu znamy jego upodobania są markowe perfumy damskie. Dobranie zapachu dla mężczyzny jest wyzwaniem, któremu jednak sposób sprostać.

1. Calwin Klein, Obsession Night for menTo perfum opracowany dla mężczyzn sukcesu, którzy mają w zwyczaju prowokować.Nadzwyczaj uwodzicielskie dodatki w postaci kardamonu i gruszki dadzą wspólniespędzanym chwilą seksownej tajemniczości, pikanterii i magnetyzmu.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: gruszka, kardamon, nuty wodne
nuta serca: czarny zamsz, gałka muszkatołowa, cynamon, gałka muszkatołowa, cynamon, czarny zamsz, drzewo sandałowe
nuta bazy: paczuli, wanilia, żywica labdanum, wetiweria.

2. Eau de Cedre, Giorgio Armani
To perfumy stworzone dla mężczyzny eleganta.Butelka ta podobnie jak poprzednie są inspirowane wzorem marynarek męskich, dlatego woń włoskiej bergamotki z esencją cytryny mają na celu być idealnym elementem stroju mężczyzny, dodatkiem, który sprawi, że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie.

Nuty zapachowe:
Nuty głowy: cytryna, bergamotka i szałwia
Nuty serca: liść fiołka, kardamon i kmin
Nuty bazy : zamsz, esencja cedrowa, nuty drzewne i czarna herbata.
3. Sauvage, Christian Dior
Tajemniczy mrok pustyni o zmierzchu, połączenie chłodu nocy z suchym, gorącym powietrzem – właśnie to ukryte jest w zagadkowym opakowaniu butelki. Zapach dla mężczyzn, którzy to chcą się owiać nutą tajemnicy, ale i magnetyzmu, jest to perfum dla zmysłowych uwodzicieli.

Nuty głowy: bergamotka
Nuty serca: syczuański pieprz, lawenda, anyż, gałka muszkatołowa
Nuty bazy: wanilia, ambroxan.

Każda butelka perfum opowiada swoją historię, każde otwarcie buteleczki perfum to miliardy wrażeń – niech więc wybrane dla niego perfumy zdradzą mu ją.

Leave a Comment