Manicure hybrydowy na pewno góruje nad malowaniem paznokci zwyczajnym lakierem.

Paznokcie hybrydowe to wielki hit ostatnich sezonów. Najprawdopodobniej jeszcze dość długo będzie się utrzymywać. Manicure hybrydowy Kraków na 100% góruje nad malowaniem sobie paznokci zwykłym lakierem ze względu na długą trwałość krycia oraz dodatkowo sprawne schnięcie. Kilka chwil po ukończeniu malowania naszych paznokci możemy oddać się zwykłym pracom.

 

Nie jesteśmy zmuszeni czekać całe wieki, aż nasze nowo pomalowane paznokcie wyschną, a finalnie i tak pozostać z skazą na pięknym lakierze. Hybrydowe paznokcie są gotowe do używania zaraz po opuszczeniu salonu kosmetycznego/ czy zrobieniu manicure w domu. Co więcej, posiadamy coraz więcej możliwości. Jest dużo firm, jakie mają szeroką gamę produktów do paznokci hybrydowych.

 

Producenci rozpieszczają nas odcieniami oraz dodatkowo różnymi dodatkami: pyłkami, brokatem, drobinkami, lakierami w stylu cat eye a dodatkowo małymi diamencikami czy innymi dodatkami, jakie jest możliwość mocować na swojego paznokcia. Hybrydowy lakier nakłada się sprawnie i efektownie, bez trudu utwierdza i zrobione! Mamy możliwość robić hybrydy zarówno w salonie, jak i we własnym domu. Co należy wybrać? O ile nie posiadasz doświadczenia, a bardzo zależy tobie na idealnym wykończeniu- wybierz się do salonu. Zrób tak także wtedy, w momencie kiedy masz chęć na bardziej drobiazgowe zdobienia lub lakier, którego nie jesteś pewna a nie chcesz go kupować.

 

Dobrym pomysłem jest kupienie zestawu do robienia manicure w domu. Wymaga to jednak cierpliwości i nakładu pieniężnego. Przeważnie tego typu manicure, zrobiony w domu utrzymuje się odrobinę krócej niż ten zrobiony w salonie. Wybór należy do ciebie!

Leave a Comment